Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Kecher.MKD for you Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Kecher.MKD for you Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


2 posters

  Kecher.MKD for you

  avatar
  Kecher.MKD


  Број на мислења : 5
  Поени : 13
  Reputation : 0
  Join date : 2011-05-08

  Kecher.MKD for you Empty Kecher.MKD for you

  Пишување by Kecher.MKD Пет Мај 13, 2011 11:06 pm

  Име: Кристијан
  Ник: Kecher.MKD
  За серверите: Head admin
  Години: 15
  Град: Велес

  Поздрав на сите

  Контакт: NightWar@live.com
  avatar
  ldr


  Број на мислења : 9
  Поени : 16
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-04

  Kecher.MKD for you Empty Re: Kecher.MKD for you

  Пишување by ldr Пон Jул 04, 2011 6:23 am

  Добро Дојде !!

   Сега е точно Саб Ное 27, 2021 7:36 am