Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

cipiripi pozdrav Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

cipiripi pozdrav Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


2 posters

  cipiripi pozdrav

  avatar
  cipiripi


  Број на мислења : 1
  Поени : 4
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 30

  cipiripi pozdrav Empty cipiripi pozdrav

  Пишување by cipiripi Нед Јун 26, 2011 8:45 pm

  Ime : Ile
  Godini : 20
  Grad : Veles
  Nick : RzL.cipiripi

  Head admin
  pozdrav
  avatar
  ldr


  Број на мислења : 9
  Поени : 16
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-04

  cipiripi pozdrav Empty Re: cipiripi pozdrav

  Пишување by ldr Пон Jул 04, 2011 6:22 am

  Добро Дојде !!

   Сега е точно Саб Ное 27, 2021 5:48 am