Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Правила на серверите. Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Правила на серверите. Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  Правила на серверите.

  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  Правила на серверите. Empty Правила на серверите.

  Пишување by Admin Нед Мај 08, 2011 7:34 pm

  Правилата на серверите се следниве !

  Забрането играње со чит.
  Забрането рекламирање други сервери/сајтови.
  Забрането вреѓање на играчите , админите.
  Забрането вреѓање националност , вера.
  Забрането е пцуење , заканување.
  Забрането е обвинување за чит (Постои админ чат u@text)

  За сите непочитувања на правила ке биде санкционирано од админите !


  Контакт: NightWar@live.com

   Сега е точно Сре Мај 22, 2024 4:13 am