Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


3 posters

  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!!

  avatar
  ??????
  Гостин


  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Empty Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!!

  Пишување by ?????? Нед Мај 22, 2011 6:47 pm

  1. Nick - Име кое го користите во играта:Stef4o
  2. Познавање на АМХ командите:да
  3. Годишна возраст : 15
  4. Искуство од Админ (наброи на кои сервер си бил админ):Ги има многу (вие мора да напишете !!!)
  5. Изиграни часови - http://www.gametracker.com/server_info/78.46.78.133:27043/top_players/?query=stef4o&Search=Search

  Секој пост што нема да изгледа вака или биде некој си спам ќе биде избришан !!!


  GL&HF by Нигхт Теам
  avatar
  ??????
  Гостин


  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Empty Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот1.

  Пишување by ?????? Нед Мај 22, 2011 10:22 pm

  1. Nick:B1ack_Assas!n*
  2. Познавање на АМХ командите:да
  3. Годишна возраст : 14
  4. Искуство од Админ (Admin sum bil na Oscar Headshot,na deathmatch sum bil nezz kao se vikase na mi teknue use pred 1 god,Teamplay bev pred 5-6 meseci i dr. da nabrojuvam).
  5. Изиграни часови - ee sea casovive mi se 3.47h ama so zgresen nick igram inace imav 10h

  Tolku Pozzdrav
  avatar
  d1sasT3R*


  Број на мислења : 7
  Поени : 10
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-10
  Местолокација : macedonia

  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Empty Re: Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!!

  Пишување by d1sasT3R* Пет Јун 10, 2011 8:41 am

  1. Nick d1sasT3R* - Име кое го користите во играта:Stef4o
  2. Познавање на АМХ командите:ne
  3. Годишна возраст : 15
  4. Искуство од Админ (наброи на кои сервер си бил админ):Ги има многу (вие мора да напишете !!!)
  5. Изиграни часови - http://www.gametracker.com/server_info/78.46.78.133:27043/top_players/?query=stef4o&Search=Search

  Секој пост што нема да изгледа вака или биде некој си спам ќе биде избришан !!!


  GL&HF by Нигхт Теам [/quote]
  avatar
  d1sasT3R*


  Број на мислења : 7
  Поени : 10
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-10
  Местолокација : macedonia

  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Empty Re: Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!!

  Пишување by d1sasT3R* Пет Јун 10, 2011 8:41 am

  d1sasT3R* напиша:1. Nick d1sasT3R* - Име кое го користите во играта:d1sasT3R*
  2. Познавање на АМХ командите:ne
  3. Годишна возраст : 15
  4. Искуство од Админ (наброи на кои сервер си бил админ):Ги има многу (вие мора да напишете !!!)
  5. Изиграни часови - http://www.gametracker.com/server_info/78.46.78.133:27043/top_players/?query=stef4o&Search=Search

  Секој пост што нема да изгледа вака или биде некој си спам ќе биде избришан !!!


  GL&HF by Нигхт Теам
  [/quote]
  i ja sakame admin
  avatar
  Scrub.


  Број на мислења : 2
  Поени : 2
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-16

  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Empty Re: Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!!

  Пишување by Scrub. Чет Јун 16, 2011 3:59 am

  1. Nick Scrub.
  2. Познавање на АМХ командите:da
  3. Годишна возраст : 15
  4. Искуство од Админ : da , Head Admin bez FTP na site Unique. serveri
  5. Изиграни часови momentalno nemam mnogu , ali kje bidat premnogu Very Happy
  avatar
  >RNS<


  Број на мислења : 1
  Поени : 1
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-23

  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Empty RNS

  Пишување by >RNS< Вто Jул 26, 2011 8:19 pm

  1. Nick - Име кое го користите во играта: >RNS<
  2. Познавање на АМХ командите:да
  3. Годишна возраст : 16
  4. Искуство од Админ (наброи на кои сервер си бил админ):Ги има многу (вие мора да напишете !!!) Head admin na TABU headshoot
  5. Изиграни часови -

  Sponsored content


  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!! Empty Re: Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот !!!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 2:22 am