Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Измена на серверот Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Измена на серверот Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


5 posters

  Измена на серверот

  avatar
  Kecher.MKD


  Број на мислења : 5
  Поени : 13
  Reputation : 0
  Join date : 2011-05-08

  Измена на серверот Empty Измена на серверот

  Пишување by Kecher.MKD Нед Мај 22, 2011 10:40 pm

  Се надеваме дека ке ви се допаѓаат новите измени на плеерите на АВП Арената
  Поздрав

  Нокна борба тим !
  avatar
  Macedonian_King


  Број на мислења : 1
  Поени : 3
  Reputation : 0
  Join date : 2011-05-13
  Age : 36
  Местолокација : Skopje

  Измена на серверот Empty Re: Измена на серверот

  Пишување by Macedonian_King Чет Јун 09, 2011 9:17 am

  abe unknown si igras so mene imas ftp i mislis fraer si be m,ore
  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  Измена на серверот Empty ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Пишување by Admin Пет Јун 10, 2011 1:54 am

  Кој си игра со тебе ?
  avatar
  d1sasT3R*


  Број на мислења : 7
  Поени : 10
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-10
  Местолокација : macedonia

  Измена на серверот Empty Re: Измена на серверот

  Пишување by d1sasT3R* Саб Јун 18, 2011 8:13 am

  jas Very Happy
  avatar
  ExxPLoReR^_x


  Број на мислења : 3
  Поени : 3
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-16
  Age : 25
  Местолокација : Skopje-Makedonija

  Измена на серверот Empty Re: Измена на серверот

  Пишување by ExxPLoReR^_x Саб Јун 18, 2011 8:06 pm

  So e so lagot rekovte ke se sredi Very Happy ?

  Sponsored content


  Измена на серверот Empty Re: Измена на серверот

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Сре Мај 22, 2024 2:32 am