Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Здраво на сите! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Здраво на сите! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


3 posters

  Здраво на сите!

  avatar
  konzul


  Број на мислења : 1
  Поени : 3
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-19
  Age : 29
  Местолокација : Скопје

  Здраво на сите! Empty Здраво на сите!

  Пишување by konzul Нед Јун 19, 2011 12:14 am

  Здраво! Ме претпознаваат по мојот ницк konzul AWP играм долго време,сеа ќе бидам долго достапен и на RZL AWP! Иам 19 години живеам во Скопје и тоа е тоа. Се гледаме на RZL SERVERS! поздрав! Smile
  LiMpeX^
  LiMpeX^


  Број на мислења : 2
  Поени : 2
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-20
  Age : 27
  Местолокација : Krusevac

  Здраво на сите! Empty Re: Здраво на сите!

  Пишување by LiMpeX^ Пон Јун 20, 2011 2:45 am

  ZZ
  avatar
  ldr


  Број на мислења : 9
  Поени : 16
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-04

  Здраво на сите! Empty Re: Здраво на сите!

  Пишување by ldr Пон Jул 04, 2011 6:23 am

  Добро Дојде !!

  Sponsored content


  Здраво на сите! Empty Re: Здраво на сите!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Саб Ное 27, 2021 7:28 am