Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Ноќна Борба Паблик Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Ноќна Борба Паблик Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


2 posters

  Ноќна Борба Паблик

  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  Ноќна Борба Паблик Empty Ноќна Борба Паблик

  Пишување by Admin Нед Мај 08, 2011 9:14 pm

  Тука одат сите критики,пофалби во врска со серверот.
  Тука можете да пријавите играч/админ за серверот.
  Тука можете да се пријавите за админ.
  avatar
  ??????
  Гостин


  Ноќна Борба Паблик Empty Admin

  Пишување by ?????? Пон Мај 09, 2011 4:19 am

  Se prijavuvam za admin
  Redoven
  Vikam Igraci
  Amx komadni poznavanje da
  nick:- -FodeX- -
  drugo nezz sto treba toa za sega pozz
  avatar
  d1sasT3R*


  Број на мислења : 7
  Поени : 10
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-10
  Местолокација : macedonia

  Ноќна Борба Паблик Empty Re: Ноќна Борба Паблик

  Пишување by d1sasT3R* Пет Јун 10, 2011 8:44 am

  - d1sasT3R* - напиша:Se prijavuvam za admin
  Redoven
  Vikam Igraci
  Amx komadni poznavanje ne
  nick:- d1sasT3R*
  drugo nezz sto treba toa za sega pozz
  ja sakame admin pls contact disastr nightwar
  cheers

  Sponsored content


  Ноќна Борба Паблик Empty Re: Ноќна Борба Паблик

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 1:51 am