Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

поздрав и од ldr ! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

поздрав и од ldr ! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  поздрав и од ldr !

  avatar
  ldr


  Број на мислења : 9
  Поени : 16
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-04

  поздрав и од ldr ! Empty поздрав и од ldr !

  Пишување by ldr Пон Jул 04, 2011 6:25 am

  Име: Александар
  Ник: ldr
  За серверите: Head Admin Na Aim Map
  Години: 13
  Град: Велес

  Поздрав на сите

  Контакт:

   Сега е точно Саб Ное 27, 2021 7:08 am