Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

ban na rzl dust2 only Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

ban na rzl dust2 only Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


2 posters

  ban na rzl dust2 only

  avatar
  AcE


  Број на мислења : 7
  Поени : 11
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-25
  Age : 36
  Местолокација : Дома

  ban na rzl dust2 only Empty ban na rzl dust2 only

  Пишување by AcE Пон Jул 25, 2011 10:53 pm

  baniran bev denes neznam od koj admin, ne me baniral so banshot tuku so ban taka da nema ss ako moiz demo da vidam od banot ???

  Nick AcE
  Vreme 26.07.2011 11:50
  avatar
  AcE


  Број на мислења : 7
  Поени : 11
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-25
  Age : 36
  Местолокација : Дома

  ban na rzl dust2 only Empty AcE

  Пишување by AcE Сре Jул 27, 2011 3:55 am

  уште колку ќе чекам да види некој претпоставен
  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  ban na rzl dust2 only Empty баннот !

  Пишување by Admin Сре Jул 27, 2011 4:33 am

  аце ти беше баниран од хеад админот :/
  avatar
  AcE


  Број на мислења : 7
  Поени : 11
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-25
  Age : 36
  Местолокација : Дома

  ban na rzl dust2 only Empty ban

  Пишување by AcE Сре Jул 27, 2011 11:12 pm

  значи дека бил хеад неснима демо, подобри играчи од него нема, или ако има несмеат да го тепаат, запишете го тоа во /правила да знаат играчите :d
  NICK НА ТОЈ ШТО МЕ БАНИРА АКО МОЖИ ДА ЗНАМ НЕБИВА ВАКА НЕ СУМ ДЕТЕ ЈАС ДА СИ ИГРАТЕ СО МЕНЕ АЈ КЕ ГО БАНИРАМЕ ПА КОЈ ГО ЕБЕ
  avatar
  AcE


  Број на мислења : 7
  Поени : 11
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-25
  Age : 36
  Местолокација : Дома

  ban na rzl dust2 only Empty Re: ban na rzl dust2 only

  Пишување by AcE Сре Jул 27, 2011 11:25 pm

  ах деца деца
  avatar
  AcE


  Број на мислења : 7
  Поени : 11
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-25
  Age : 36
  Местолокација : Дома

  ban na rzl dust2 only Empty Re: ban na rzl dust2 only

  Пишување by AcE Чет Aвг 04, 2011 11:24 am

  pak sum baniran \
  nick AcE1988
  admini r4h taka nesto cel kaln bea
  demo eve pak: http://www.4shared.com/file/StzCxGe7/undefined_3.html

  ima i od prege demo mi barase adminot extrime
  dali ke mozi slot da mi se dade so imunitet posto adminite me baniraat na sekoe
  koga i da sakate demo ke vi dadam nema problem Very Happy

  Sponsored content


  ban na rzl dust2 only Empty Re: ban na rzl dust2 only

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Сре Мај 22, 2024 2:50 am