Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Земи админ ! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Земи админ ! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  Земи админ !

  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  Земи админ ! Empty Земи админ !

  Пишување by Admin Сре Jул 27, 2011 1:42 pm

  Испадна нов начин за да добиете админ без да се мачите да играте 50 часа или да викнете 10 деца!
  Бостирај го серверот и добиваш админ одма !

  Контактирај не на Facebook: Rizla RzL Gaming(Директен Линк) , MSN: Nightwar@live.com !

  Цена на бостот:

  Македонија
  Цената на една порака е: 49.00 MKD
  Србија
  Cena jedne poruke: mt:s 120.60 RSD, Vip 118.00 RSD, Telenor 121.54 RSD
  Хрватска
  Cena jedne poruke: 6,10 KN
  БиХ
  Cena jedne poruke: 2,00 BAM
  Црна Гора
  Cena jedne poruke: €1.00

   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 2:39 am