Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

ADMIN Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

ADMIN Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


4 posters

  ADMIN

  avatar
  <R^O^T> | *)ALL IN(*


  Број на мислења : 1
  Поени : 3
  Reputation : 0
  Join date : 2011-09-28

  ADMIN Empty ADMIN

  Пишување by <R^O^T> | *)ALL IN(* Сре Сеп 28, 2011 10:36 pm

  Здраво сакам да прашам каде може да се пријавам за админ и дали можам да земам админ ? доколку можам, мозе ли да ме известите како ?
  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  ADMIN Empty Re: ADMIN

  Пишување by Admin Чет Сеп 29, 2011 1:07 am

  Секако дека можеш да земеш админ Very Happy Секој може да земе .....
  Само прати ми ги твоите изиграни часеви по порака или кажи ми да проверам ако се доволно ке ми дадеш сетинфо ..... поздравв
  avatar
  GROFOT DRACULA


  Број на мислења : 1
  Поени : 1
  Reputation : 0
  Join date : 2012-01-22

  ADMIN Empty Re: ADMIN

  Пишување by GROFOT DRACULA Нед Јан 22, 2012 5:36 am

  Bidejki nema konkretna tema tuka ce pisam:

  Sakam objasnuvanje za ban deneska okolu 17:30

  poraka: "AIM bratce"

  Neka dokaze toj admin aim i ja nema da stapnam vice tuka:

  Admini bea najverojatno FBI ili bushav

  A prasate go komunalec ili cipiripi dali jas sum igrael so aim ili so cit?

  Pozdrav,
  avatar
  monstrum


  Број на мислења : 2
  Поени : 4
  Reputation : 0
  Join date : 2012-02-13

  ADMIN Empty Re: ADMIN

  Пишување by monstrum Пон Фед 20, 2012 12:00 am

  ZALBA DO ADMINOT Fraky ME BANIRASE PERMANETLY ZASTO ?? EVE SS http://pic.mk/?v=W4UJ0.png

  Sponsored content


  ADMIN Empty Re: ADMIN

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 1:47 am