Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Правила на форумот. Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Правила на форумот. Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  Правила на форумот.

  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  Правила на форумот. Empty Правила на форумот.

  Пишување by Admin Нед Мај 08, 2011 7:26 pm

  1)Администраторите и Супер Модераторите на форумот имаат право да
  изменат/избришат било кое мислење во било кое време со или без
  известување.

  2) Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено банирање.

  3)Не пишувајте повеќе од едно мислење едно по друго. Постои опција "edit"
  ако нешто ви текнало подоцна или сте заборавиле да го пишете.

  4)Задржете се на зададената тема било каде. Не пишувајте офтопик! Сите
  офтопик мислења (мислења коишто се надвор од зададената тема) ќе бидат
  избришани!

  5) Не се расправајте јавно со персоналот на форумот. Пратете им приватна порака доколку имате некои прашања.

  6)Пишувајте на латиница.

  7) За секаков вид рекламирање следува бришење на профилот!

  Имајте добра забава во Ноќната борба !

  Контакт: NightWar@live.com

   Сега е точно Сре Мај 22, 2024 3:44 am