Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

За серверите............. Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  За серверите.............

  Admin
  Admin
  Admin

  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 25
  Местолокација : Macedonia

  За серверите............. Empty За серверите.............

  Пишување by Admin on Пон Апр 15, 2013 4:44 am

  Серверите повеќе не постојат..

   Сега е точно Вто Aвг 11, 2020 4:16 pm