Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

баниран - frozeX Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

баниран - frozeX Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


2 posters

  баниран - frozeX

  avatar
  frozeX


  Број на мислења : 3
  Поени : 7
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-23

  баниран - frozeX Empty баниран - frozeX

  Пишување by frozeX Вто Aвг 09, 2011 6:29 am

  Денеска бев баниран на дд2 серверот без причина.Како што знам само 1 админ беше уклучен (RxL.Deagle).Ве молам за унбан.
  avatar
  Kecher.MKD


  Број на мислења : 5
  Поени : 13
  Reputation : 0
  Join date : 2011-05-08

  баниран - frozeX Empty Re: баниран - frozeX

  Пишување by Kecher.MKD Сре Aвг 10, 2011 2:16 am

  Unbaniran si
  avatar
  frozeX


  Број на мислења : 3
  Поени : 7
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-23

  баниран - frozeX Empty Re: баниран - frozeX

  Пишување by frozeX Чет Aвг 11, 2011 10:11 pm

  пак бев баниран ако може унбан Sad ник frozeX -.-


  Sponsored content


  баниран - frozeX Empty Re: баниран - frozeX

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Саб Ное 27, 2021 5:36 am