Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

frozeX - се пријавувам за админ на dd2 only серверот Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

frozeX - се пријавувам за админ на dd2 only серверот Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  frozeX - се пријавувам за админ на dd2 only серверот

  avatar
  frozeX


  Број на мислења : 3
  Поени : 7
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-23

  frozeX - се пријавувам за админ на dd2 only серверот Empty frozeX - се пријавувам за админ на dd2 only серверот

  Пишување by frozeX Пон Jул 25, 2011 3:14 am

  Nick : frozeX -.-
  Години : Имам 13 год ( знам дека не е мн ама сум бил админ на доста сервери )
  Искуство на админ : Сум бил админ на доста сервери но не се сеќавам на имињата,Strike gaming only dd2 и aim maps.
  Изиграни часови : имам изиграно 31 часа

  Здраво на сите,се пријавувам за админ на дд2 серверот.Редовен играч сум,препознавам кој има скил а кој е читер.Сум бил админ и на др сервери и ги знам AMX командите.Никогаш немам користено чит.

   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 2:12 am