Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

 Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

 Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот

  avatar
  ??????
  Гостин


   Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот Empty Пријавување за админ на НИГХТ ВАР ПУБЛИК 1 Серверот

  Пишување by ?????? Чет Мај 26, 2011 12:56 am

  1.Nick: FodeX
  2. Poznavanje na AmX: Da
  3. Godini: 13
  4. Serveri: Freaks,Was Public,i na nekoi drugi ne pametam kako se vikaa Very Happy
  5. http://www.gametracker.com/server_info/78.46.78.133:27043/top_players/?query=FodeX&Search=Search site nikovi se moi

   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 2:40 am