Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Transporter - Се пријавувам за админ на "DD2 ONLY" серверот Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Transporter - Се пријавувам за админ на "DD2 ONLY" серверот Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  Transporter - Се пријавувам за админ на "DD2 ONLY" серверот

  avatar
  Transporter


  Број на мислења : 1
  Поени : 3
  Reputation : 0
  Join date : 2011-07-25

  Transporter - Се пријавувам за админ на "DD2 ONLY" серверот Empty Transporter - Се пријавувам за админ на "DD2 ONLY" серверот

  Пишување by Transporter Пон Jул 25, 2011 5:43 am

  Ник : Transporter (ако е можно на Стеам ИД : STEAM_0:0:1260376036 )

  Сум бил админ тука но не влегов едно 5-6 дена и немам админ ако е можно да ми вратите со истите флагови (abcdefijmnoqrstu).

   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 1:18 am