Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Ризла Сервери! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Ризла Сервери! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  Ризла Сервери!

  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  Ризла Сервери! Empty Ризла Сервери!

  Пишување by Admin Пон Aвг 15, 2011 6:42 am

  Серверите се бутнати поради одререни причини.
  Се очекува во најкратко време да бидат кренати!
  Ви благодариме на разбирањето !

  Ризла Гејминг
  Вашите драги администратори.

   Сега е точно Сре Мај 22, 2024 2:27 am