Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Ноќна Борба АВП DM Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Ноќна Борба АВП DM Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


4 posters

  Ноќна Борба АВП DM

  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  Ноќна Борба АВП DM Empty Ноќна Борба АВП DM

  Пишување by Admin Нед Мај 08, 2011 9:16 pm

  Тука одат сите критики,пофалби во врска со серверот.
  Тука можете да пријавите играч/админ за серверот.
  Тука можете да се пријавите за админ.
  avatar
  Scrub.


  Број на мислења : 2
  Поени : 2
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-16

  Ноќна Борба АВП DM Empty Re: Ноќна Борба АВП DM

  Пишување by Scrub. Чет Јун 16, 2011 4:13 am

  Poz tuka Scrub , ako mozhe admin na AWP ARENA serverot igram cesto a sega ushte pocesto Smile iskustvo od admin imam i znam amx kontroli Smile
  avatar
  ExxPLoReR^_x


  Број на мислења : 3
  Поени : 3
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-16
  Age : 25
  Местолокација : Skopje-Makedonija

  Ноќна Борба АВП DM Empty Re: Ноќна Борба АВП DM

  Пишување by ExxPLoReR^_x Саб Јун 18, 2011 8:17 pm

  Nick: ExxPLoReR^_x
  Poznavanje na amx komandite : Da site gi znam
  Godisna vozrast : 13
  Redovno go posetuvam serverot i mislam deka treba da dobijam admin na RzL Awp Arena Pozz:)
  avatar
  ExxPLoReR^_x


  Број на мислења : 3
  Поени : 3
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-16
  Age : 25
  Местолокација : Skopje-Makedonija

  Ноќна Борба АВП DM Empty Re: Ноќна Борба АВП DM

  Пишување by ExxPLoReR^_x Саб Јун 18, 2011 8:27 pm

  Da se pozalam od nekoi admini na serverot znaci si igram awp imam 75-15 mapata trae use 7 minuti ja menuvaat
  posle imam 54-10 ja menuvaat mapata use 10 min traese ! Moze ke napraev dobro skorce i ako moze predlog neka se menuva mapata ako sme malce na server i ako e igrana 2 pati po red Smile Pozz!
  avatar
  Ovi


  Број на мислења : 1
  Поени : 1
  Reputation : 0
  Join date : 2011-11-29

  Ноќна Борба АВП DM Empty ЗА ХЕАД АДМИНИ ЗАДОЛЖИТЕЛНО ДА ВИДАТ !!!!!!!

  Пишување by Ovi Вто Ное 29, 2011 4:36 am

  До хеад админи задолжително да видат .... http://pic.mk/?v=Evau.jpg
  дечково како што ми кажа он е basshunter еве ви стеам ид му земав ... "crosshair" 33 STEAM_0:0:314252900 2 24:00 32 0 позз

  Sponsored content


  Ноќна Борба АВП DM Empty Re: Ноќна Борба АВП DM

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Сре Мај 22, 2024 3:33 am