Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Велес Гејминг новогодишни награди ! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Велес Гејминг новогодишни награди ! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  Велес Гејминг новогодишни награди !

  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  Велес Гејминг новогодишни награди ! Empty Велес Гејминг новогодишни награди !

  Пишување by Admin Пон Ное 21, 2011 1:06 pm

  Здраво наши почитувани играчи,како што знаете се ближи Нова Година !
  Затоа сакаме да поделиме новогодишни награди.

  Што се наградите ?

  1 место - ВИП админ на Авп Серверот
  2 место - * Се добиваат следните флагови : ABCDEIJFMU
  3 место - Слот + Имунитет + Админ чет
  4 место - Слот + имунитет
  5 несто - Слот.


  Како да дојдете до саканата награда?

  Треба да играм 50 часа?

  Не,треба само да ставите СС (ScinShot) Од вашиот најдобар скор,или некои интересни убиства (ПР: 3 knife kill)

  На следниов фејсбук
  1: LINK
  или
  LINK 2

   Сега е точно Сре Мај 22, 2024 3:30 am