Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!! Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!!

  avatar
  ??????
  Гостин

  МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!! Empty Re: МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!!

  Пишување by ?????? Сре Мај 25, 2011 9:41 pm

  МСН:k1NgLioN@hotmail.com

  ФАЦЕБООК:www.facebook.com/k1NgLioN


  Последната промена е направена од k1NgLioN на Саб Мај 28, 2011 7:39 am. Мислењето е променето 2 пати.
  avatar
  ??????
  Гостин

  МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!! Empty DooM

  Пишување by ?????? Сре Мај 25, 2011 11:20 pm

  avatar
  d1sasT3R*

  Број на мислења : 7
  Поени : 10
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-10
  Местолокација : macedonia

  МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!! Empty Re: МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!!

  Пишување by d1sasT3R* Пет Јун 10, 2011 8:37 am


  ej mozete admin na server public 1 jas imame 30 sati mozete admin ?
  cat

  Sponsored content

  МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!! Empty Re: МСН или ФБ од Админите на НИГХТ ВАР ПУБИЛИК 1 Серверот !!!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Сре Окт 20, 2021 4:27 am