Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

BearShare Пријавување за админ Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

BearShare Пријавување за админ Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


2 posters

  BearShare Пријавување за админ

  Poll

  Дали треба да добијам админ?

  [ 3 ]
  BearShare Пријавување за админ I_vote_lcap100%BearShare Пријавување за админ I_vote_rcap [100%] 
  [ 0 ]
  BearShare Пријавување за админ I_vote_lcap0%BearShare Пријавување за админ I_vote_rcap [0%] 
  [ 0 ]
  BearShare Пријавување за админ I_vote_lcap0%BearShare Пријавување за админ I_vote_rcap [0%] 

  Општо гласови: 3
  Poll closed
  BearShare
  BearShare


  Број на мислења : 1
  Поени : 3
  Reputation : 0
  Join date : 2011-06-11

  BearShare Пријавување за админ Empty BearShare Пријавување за админ

  Пишување by BearShare Саб Јун 11, 2011 2:16 am

  1. Nick - Име кое го користите во играта: BearShare
  2. Познавање на АМХ командите: да
  3. Годишна возраст : 16
  4. Искуство од Админ (наброи на кои сервер си бил админ): TruePwnage, Death Strike, Krusevac, Treblinka ( сите сервери се распаднати, немаше доволно играчи и сопственикот се откажа )
  5. Изиграни часови - http://www.gametracker.com/server_info/78.46.78.133:27043/top_players/?query=BearShare&Search=Search

  Здраво на сите, повеќето од админите веќе ме познаваат значи не треба да се претставувам Smile Епа што да кажам... Моментално сум 7rank на /top15 ама ќе стигнам да бидам прв во ниедно време... Имам искуство во полето на Гејмингот и знам да разликувам " skill " од "cheat"... Никогаш не сум користел Cheat ( иако ме нарекуваат Cheater Smile ) и секогаш сум расположен, фер и снаодлив... Мислам дека ќе бидам добра бенефиција за вас и вашиот сервер ако ме примите како еден од админите ( Нивото на читери ќе се намали за барем 65% ).

  И тоа е Smile Се надевам дека ќе добијам админ Smile
  Admin
  Admin
  Admin


  Број на мислења : 39
  Поени : 3000013
  Reputation : 1
  Join date : 2011-05-08
  Age : 29
  Местолокација : Macedonia

  BearShare Пријавување за админ Empty Поздрав....

  Пишување by Admin Саб Јун 11, 2011 3:37 am

  BearShare ти ке добиеш админ 100% , но треба да изиграш уште неколку часови..
  Ке добиеш повратна порака на твојот профил и маил.

  Имај пријатна игра.

   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 1:33 am