Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Најдобар админ ..... Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Join the forum, it's quick and easy

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Добродојдовте во Veles Gaming !

Најдобар админ ..... Modaca10

Правила : Link

Наш Фејсбук: Link

Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Велешки Гејмин најдобра гејмерска организација

Велешки Гејминг

Awp Arena


  Најдобар админ .....

  avatar
  censured


  Број на мислења : 2
  Поени : 9
  Reputation : 0
  Join date : 2011-05-16

  Најдобар админ ..... Empty Најдобар админ .....

  Пишување by censured Саб Јун 18, 2011 5:02 pm

  Мислам дека Kecher.MKD е најдобар админ нема зборови за детето...

  Најдобар !

   Сега е точно Вто Jул 16, 2024 1:37 am